Katarzyna Kolenda-Zaleska o wygranej w plebiscycie Mistrza Mowy Polskiej

Katarzyna Kolenda-Zaleska Z wielką nieśmiałością przyjmuję zaszczyt wpisania mnie w poczet Mistrzów Mowy Polskiej. To ogromne wyróżnienie i zaszczyt, który jednocześnie każe mi się zastanawiać, czym sobie na ten zaszczyt zasłużyłam. Ale co tam!! Cieszę się jak diabli i bardzo wszystkim Państwu dziękuję (czy fraza cieszyć się jak diabli przysługuje… czytaj więcej Katarzyna Kolenda-Zaleska o wygranej w plebiscycie Mistrza Mowy Polskiej czytaj więcej Katarzyna Kolenda-Zaleska o wygranej w plebiscycie Mistrza Mowy Polskiej

Katarzyna Kolenda-Zaleska

Z wielką nieśmiałością przyjmuję zaszczyt wpisania mnie w poczet Mistrzów Mowy Polskiej. To ogromne wyróżnienie i zaszczyt, który jednocześnie każe mi się zastanawiać, czym sobie na ten zaszczyt zasłużyłam. Ale co tam!! Cieszę się jak diabli i bardzo wszystkim Państwu dziękuję (czy fraza cieszyć się jak diabli przysługuje Mistrzowi? Załóżmy, że to Mistrz teraz może wyznaczać standardy, więc umówmy się, że jest to wyraz ekspresji i radości!)

Obiecuję, że nadal będę się starać sprostać tytułowi i nie zrezygnuję z doskonalenia języka. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com