Mistrz Mowy Polskiej po raz dziewiąty

15 maja upłynie termin zgłaszania kandydatów w IX edycji Programu. Instytucje kulturalne, stowarzyszenia, redakcje, samorządy i uczelnie z całego kraju proszone są o nadsyłanie kandydatur. Z tego grona Rada Programowa wyłoni w tajnym głosowaniu 10 Nominatów. Wręczenie nominacji odbędzie się 15 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie. Ich publiczna prezentacja… czytaj więcej Mistrz Mowy Polskiej po raz dziewiąty czytaj więcej Mistrz Mowy Polskiej po raz dziewiąty

15 maja upłynie termin zgłaszania kandydatów w IX edycji Programu. Instytucje kulturalne, stowarzyszenia, redakcje, samorządy i uczelnie z całego kraju proszone są o nadsyłanie kandydatur. Z tego grona Rada Programowa wyłoni w tajnym głosowaniu 10 Nominatów.

Wręczenie nominacji odbędzie się 15 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie. Ich publiczna prezentacja zbiegnie się z rozpoczęciem ogólnopolskiego plebiscytu, w czasie którego zainteresowani będą mogli wskazywać swoich faworytów, którzy wyróżniają się polszczyzną piękną, mądrą i poprawną – najbardziej zasługujących na miano Mistrza w tej dziedzinie. Nominowani będą popularyzowani na plakatach, w TVP, w prasie oraz Internecie. Gala Finałowa IX edycji z wręczeniem laurów Mistrzom Mowy Polskiej planowana jest 21 września w Operze Nowej w Bydgoszczy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
mistrzmowy@solidnafirma.pl
Sekretariat Programu: ul. Parowcowa 2/8, 02 445 Warszawa
Tel. 22-578 89 99; fax 22-869 07 75

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com